انتقاد شدید نخست وزیر سابق فرانسه از سارکوزی در یک نامه سرگشاده

نخست وزیر سابق فرانسه در نامه سرگشاده ای خطاب به نیکلا سارکوزی رییس جمهور فرانسه ، از اوضاع بی تحرک اقتصادی و رکود عمیق حاکم بر جامعه انتقاد کرد .

دومینیک دوویلپن دراین نامه ای خطاب به رییس جمهوری فرانسه نوشت ، از وضعیت کنونی حاکم بر کشور، ناراحت بوده و با رییس جمهوری در خصوص ادامه وضعیت جاری در کشور موافق نیست .

دوویلپن اظهاراتش را در حالی مطرح کرد که فرانسه به سبب مشکلات اقتصادی و افزایش بیکاران در جامعه ، با اعتراضات شدیدی در روزهای گذشته روبرو بوده است .

وی در ادامه نامه خود با توجه به سخنان اخیر سارکوزی که در حزب

UMP در خصوص اصلاحات اقتصادی و مهاجرت مطرح کرد ، یاد آور شد که فرانسه در حال حاضر به بیانات رییس جمهوری که بتواند از سطح طرفداران حزبی فراتر برود ، بیشتر نیازمند است و انتظار دارد سخنان شخص اول کشور در برگیرنده تمامی مردم باشد .

/ 1 نظر / 9 بازدید
farzan

سلام، ما رفتیم سوریه که فتنه بر علیه اسد را خاموش کنیم. خوب در هر صورت خیلی‌‌ها تنبیه شدند و خیلی‌‌ها هم به دنیای دیگر فرستادیم حالا این آقای احمدی‌نژاد به آقای اسد گفته باید با این شورشگران صحبت کند و با اینها کنار بیاید. آقای احمدی‌نژاد، ما بسیجی‌ها به دستور امام به سوریه رفتیم. ما فدای امام هستیم. ما منتظر ایم امام دستور بفرمایند شما و قبیله دزدتون را هم به دنیای دیگر بفرستیم.